Відділення і поштомати Нової Пошти у Миколаївській області
Агрономія село, Арбузинський район
Антонове село, Братський район
Арбузинка селище міського типу, Арбузинський район
Баловне село, Новоодеський район
Бандурка (Софіївська сільська рада) селище, Первомайський район
Баштанка місто, Баштанський район
Березанка селище міського типу, Березанський район
Березнегувате селище міського типу, Березнегуватський район
Берізки село, Кривоозерський район
Благодатне село, Арбузинський район
Богданівка село, Доманівський район
Богемка село, Врадіївський район
Братське селище міського типу, Братський район
Бузьке село, Вознесенський район
Бузьке село, Новоодеський район
Бурилове село, Кривоозерський район
Василівка село, Березанський район
Василівка село, Снігурівський район
Велика Корениха село, Миколаївський район
Велика Мечетня село, Кривоозерський район
Велика Солона село, Єланецький район
Великоолександрівка село, Казанківський район
Великосербулівка село, Єланецький район
Веселинове селище міського типу, Веселинівський район
Весняне село, Миколаївський район
Виноградівка село, Баштанський район
Виноградне село, Березанський район
Висунськ село, Березнегуватський район
Вільне Запоріжжя село, Новобузький район
Воєводське село, Арбузинський район
Вознесенськ місто, Вознесенський район
Возсіятське село, Єланецький район
Володимирівка село, Доманівський район
Воскресенське селище міського типу, Вітовський район
Врадіївка селище міського типу, Врадіївський район
Галицинове село, Вітовський район
Генівка село, Первомайський район
Горохівське село, Снігурівський район
Грушівка (Миколаївська область) село, Первомайський район
Гур’ївка село, Новоодеський район
Дмитрівка село, Казанківський район
Добра Криниця село, Баштанський район
Довга Пристань село, Первомайський район
Доманівка селище міського типу, Доманівський район
Дорошівка село, Вознесенський район
Дружелюбівка село, Єланецький район
Євгенівка село, Снігурівський район
Єланець селище міського типу, Єланецький район
Єфремівка село, Новобузький район
Зелений Яр село, Доманівський район
Зелений Яр селище, Миколаївський район
Зелені Кошари село, Первомайський район
Іванівка селище, Первомайський район
Іванівка село, Очаківський район
Іванівка село, Арбузинський район
Кавуни селище, Арбузинський район
Казанка селище міського типу, Казанківський район
Калинівка село, Вітовський район
Калинівка село, Єланецький район
Калинівка село, Снігурівський район
Кам’яна Балка село, Первомайський район
Кам’яний Міст селище, Первомайський район
Кам’янка село, Очаківський район
Катеринка село, Первомайський район
Кир’яківка село, Миколаївський район
Кінецьпіль село, Первомайський район
Коблеве село, Березанський район
Ковалівка село, Миколаївський район
Костянтинівка селище, Вознесенський район
Костянтинівка село, Новоодеський район
Котляреве село, Вітовський район
Красне село, Березанський район
Красненьке село, Кривоозерський район
Крива Балка село, Миколаївський район
Криве Озеро селище міського типу, Кривоозерський район
Криве Озеро Друге село, Кривоозерський район
Кримка село, Первомайський район
Кузнецове село, Доманівський район
Кумарі село, Первомайський район
Курячі Лози село, Кривоозерський район
Куцуруб село, Очаківський район
Лепетиха село, Березнегуватський район
Лиса Гора село, Первомайський район
Лоцкине селище, Баштанський район
Лугове село, Березанський район
Лук’янівка село, Баштанський район
Луканівка село, Кривоозерський район
Лупареве село, Вітовський район
Мазурове село, Кривоозерський район
Маложенівка село, Єланецький район
Маринівка село, Доманівський район
Мартинівське (селище) селище, Вознесенський район
Миколаївка село, Веселинівський район
Миколаївка село, Казанківський район
Михайлівка село, Миколаївський район
Михайлівка село, Веселинівський район
Михайлівка село, Казанківський район
Мішково-Погорілове село, Вітовський район
Мостове село, Доманівський район
Надбузьке село, Миколаївський район
Нечаяне село, Миколаївський район
Нова Одеса місто, Новоодеський район
Новий Буг місто, Новобузький район
Новобогданівка село, Миколаївський район
Нововасилівка село, Єланецький район
Нововолодимирівка село, Єланецький район
Нововоскресенка село, Веселинівський район
Новогригорівка село, Вознесенський район
Новоданилівка селище, Казанківський район
Новоєгорівка село, Баштанський район
Новокостянтинівка село, Вознесенський район
Новокрасне село, Арбузинський район
Новомар’ївка село, Братський район
Новоолександрівка село, Єланецький район
Новоолександрівка село, Братський район
Новопавлівка село, Врадіївський район
Новопетрівка село, Снігурівський район
Новопетрівське село, Новоодеський район
Новополтавка село, Новобузький район
Новосвітлівка село, Веселинівський район
Новоселівка село, Арбузинський район
Новоукраїнка село, Березнегуватський район
Новофедорівка село, Миколаївський район
Олександрівка селище міського типу, Вознесенський район
Ольшанське селище міського типу, Миколаївський район
Очаків місто, Очаківський район
Очеретня село, Кривоозерський район
Павлівка село, Снігурівський район
Панкратове село, Арбузинський район
Первомайськ місто, Первомайський район
Пересадівка село, Вітовський район
Першотравневе село, Снігурівський район
Петрівка село, Новобузький район
Підгородна селище міського типу, Первомайський район
Підлісне село, Новоодеський район
Поділля село, Веселинівський район
Полігон селище, Вітовський район
Поріччя село, Веселинівський район
Прибужжя село, Доманівський район
Привільне село, Баштанський район
Пришиб село, Березнегуватський район
Радісний Сад селище, Миколаївський район
Ракове село, Вознесенський район
Рибаківка село, Березанський район
Рівне селище, Очаківський район
Романова Балка село, Первомайський район
Садове село, Арбузинський район
Садове селище, Снігурівський район
Себине село, Новоодеський район
Секретарка село, Кривоозерський район
Семенівка село, Арбузинський район
Сергіївка село, Братський район
Синюхин Брід село, Первомайський район
Сирове село, Врадіївський район
Сливине село, Миколаївський район
Снігурівка місто, Снігурівський район
Софіївка село, Первомайський район
Ставки село, Веселинівський район
Старогорожене село, Баштанський район
Староолексіївка село, Веселинівський район
Степківка село, Первомайський район
Степове село, Миколаївський район
Суха Балка село, Доманівський район
Сухий Єланець село, Новоодеський район
Таборівка село, Вознесенський район
Тарасівка село, Первомайський район
Токарівка селище міського типу, Веселинівський район
Тридуби село, Кривоозерський район
Трикрати село, Вознесенський район
Трикратне село, Вознесенський район
Трихати село, Миколаївський район
Троїцьке село, Новоодеський район
Тузли село, Березанський район
Українка село, Вітовський район
Христофорівка село, Баштанський район
Чаусове село, Первомайський район
Чорноморка село, Очаківський район
Шевченкове село, Вітовський район
Широколанівка село, Веселинівський район
Шостакове село, Миколаївський район